Tabuľky bodovania
p.č. | Názov družstva | Počet bodov |
---|---|---|
1 | Lúčka | 0 |
2 | Chmiňany* | 0 |
3 | Uz. Pekľany | 0 |
4 | Hendrichovce | 0 |
5 | Plavnica | 0 |
6 | V. Lipník | 0 |
7 | Bertotovce | 0 |
8 | Žipov B | 0 |
9 | Žipov | 0 |
10 | Bzenov | 0 |
11 | Ďačov B | 0 |
12 | Gregorovce | 0 |
13 | Ďačov | 0 |
14 | Terňa | 0 |
15 | 0 | |
16 | 0 | |
17 | 0 | |
18 | 0 |
p.č. | Názov družstva | Počet bodov |
---|---|---|
1 | Terňa | 0 |
2 | Sp. Sobota | 0 |
3 | Brezovica B | 0 |
4 | Ďačov | 0 |
5 | Plavnica | 0 |
6 | 0 | |
7 | 0 | |
8 | 0 |
p.č. | Názov družstva | Výsledný čas |
---|---|---|
1 | Lúčka | 0 |
2 | Chmiňany* | 0 |
3 | Uz. Pekľany | 0 |
4 | Hendrichovce | 0 |
5 | Plavnica | 0 |
6 | V. Lipník | 0 |
7 | Bertotovce | 0 |
8 | Žipov B | 0 |
9 | Žipov | 0 |
10 | Bzenov | 0 |
11 | Ďačov B | 0 |
12 | Gregorovce | 0 |
13 | Ďačov | 0 |
14 | Terňa | 0 |
15 | 0 | |
16 | 0 | |
17 | 0 | |
18 | 0 |
p.č. | Názov družstva | Výsledný čas |
---|---|---|
1 | Terňa | 0 |
2 | Sp. Sobota | 0 |
3 | Brezovica B | 0 |
4 | Ďačov | 0 |
5 | Plavnica | 0 |
6 | 0 | |
7 | 0 | |
8 | 0 |
Kalendár ligových kôl
1. kolo: Uzovské Pekľany (SB)
16.06.2024 (Nedeľa) | 12:00 | Asfalt/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
2. kolo: Bertotovce (PO)
30.06.2024 (Nedeľa) | 12:00 | Dlažba/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
3. kolo: Žipov (PO)
07.07.2024 (Nedeľa) | 12:00 | Dlažba/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
4. kolo: Krivany (SB)
14.07.2024 (Nedeľa) | 12:00 | Koberce/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
5. kolo: Hendrichovce (PO)
28.07.2024 (Nedeľa) | 12:00 | Koberce/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
6. kolo: Plavnica (SL)
03.08.2024 (Sobota) | 13:00 | Dlažba/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
7. kolo: Ďačov (SB)
11.08.2024 (Nedeľa) | 12:00 | Dlažba/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
8. kolo: V. Lipník (SL)
18.08.2024 (Nedeľa) | 12:00 | Dlažba/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
9. kolo: Lúčka (SB)
24.08.2024 (Sobota) | 12:00 | Dlažba/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť