Tabuľky bodovania
p.č. | Názov družstva | Počet bodov |
---|---|---|
1 | Lúčka | 134 |
2 | Chmiňany | 104 |
3 | Uz. Pekľany | 104 |
4 | Žakovce | 79 |
5 | Plavnica | 78 |
6 | Šindliar | 69 |
7 | Bertotovce | 68 |
8 | Žipov B | 66 |
9 | Žipov | 56 |
10 | Bzenov | 50 |
11 | Ďačov B | 44 |
12 | Gregorovce | 40 |
13 | Ďačov | 33 |
14 | Reľov B | 28 |
15 | V. lipník | 27 |
16 | Šar. Sokolovce | 25 |
17 | Údol | 20 |
18 | Víťaz | Odhlásené |
p.č. | Názov družstva | Počet bodov |
---|---|---|
1 | Šar. Michaľany | 66 |
2 | Sp. Sobota | 61 |
3 | Šindliar | 57 |
4 | Ďačov | 41 |
5 | Plavnica | 31 |
6 | Brezovica B | 23 |
7 | Šar. Sokolovce | 19 |
8 | Údol | Odhlásené |
p.č. | Názov družstva | Výsledný čas |
---|---|---|
1 | Lúčka | 298,97 |
2 | Uz. Pekľany | 300,04 |
3 | Plavnica | 309,83 |
4 | Chmiňany | 339,50 |
5 | Žakovce | 351,84 |
6 | Gregorovce | 362,32 |
7 | Žipov B | 396,63 |
8 | Bzenov | 439,13 |
9 | Bertotovce | 472,40 |
10 | Ďačov B | 540,99 |
11 | V. Lipník | 549,65 |
12 | Šindliar | 561,53 |
13 | Žipov | 562,34 |
14 | Údol | 579,73 |
15 | Ďačov | 616,03 |
16 | Reľov B | 616,78 |
17 | Šar. Sokolovce | 658,04 |
18 | Víťaz | Odhlásené |
p.č. | Názov družstva | Výsledný čas |
---|---|---|
1 | Šar. Michaľany | 336,77 |
2 | Šindliar | 384,63 |
3 | Brezovica B | 472,53 |
4 | Ďačov | 478,36 |
5 | Sp. Sobota | 542,73 |
6 | Plavnica | 563,78 |
7 | Šar. Sokolovce | 586,19 |
8 | Údol | Odhlásené |
Kalendár ligových kôl
1. kolo: Uzovské Pekľany (SB)
04.06.2023 (Nedeľa) | 12:00 | Asfalt/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
2. kolo: Brezovica (SB)
25.06.2023 (Nedeľa) | 11:00 | Koberce/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
3. kolo: Žipov (PO)
15.07.2023 (Sobota) | 13:00 | Dlažba/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
4. kolo: Šindliar (PO) (ihrisko Lipovce)
23.07.2023 (Nedeľa) | 12:00 | Koberce/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
5. kolo: Ďačov (SB)
13.08.2023 (Nedeľa) | 11:00 | Dlažba/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
6. kolo: V. Lipník (SL)
20.08.2023 (Nedeľa) | 11:00 | Dlažba/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
7. kolo: Lúčka (SB)
27.08.2023 (Nedeľa) | 11:00 | Dlažba/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť
8. kolo: Plavnica (SL)
09.09.2023 (Sobota) | 11:00 | Dlažba/Tráva
Denná súťaž – Link na FB udalosť