Finále OHL Sabinov – 12.9.2020 ZRUŠENÉ

Výbor OHL Sabinov v spolupráci s organizátorom 5. kola OHL Sabinov – DHZ Plavnica a OcÚ Plavnica oznamujú všetkým zástupcom ligových aj neligových družstiev, že Finálové kolo OHL Sabinov, naplánované na dátum 12.9.2020 a rovnako aj Nočná súťaž – O pohár starostu obce Plavnica sú do odvolania ZRUŠENÉ v závislosti na aktuálnu situáciu spojenú s rizikom nákazy vírusom COVID-19 v okrese Stará Ľubovňa.

Oficiálne stanovisko krízového štábu obce Plavnica:
Na základe odporúčania a usmernenia RÚVZ v Starej Ľubovni a rozhodnutia krízového štábu obce Plavnica dňa 10.09.2020 v súvislosti so zvýšeným rizikom nákazy ochorenia COVID-19 v okrese Stará Ľubovňa, sa rušia všetky kultúrne a športové podujatia na území obce Plavnica s účinnosťou od 11.09.2020 do odvolania.

Výbor v súvislosti s aktuálnou situáciou zajtra – tj. piatok 11.9.2020 o 20:00 zvoláva mimoriadnu Online Schôdzu OHL Sabinov.

Zástupcovia všetkých hasičských družstiev prihlásených v roku 2020 do ligy, budú počas dňa kontaktovaní členmi Výboru OHL SB, ktorí ich oboznámia s aktuálnou situáciou a poskytnú im prístup na online Schôdzu OHL Sabinov, kde sa preberú všetky možnosti riešenia aktuálnej situácie a príjmu sa rozhodnutia, ktoré budú platné pre ďalšie pokračovanie sezóny 2020 v OHL Sabinov.

Za pochopenie veľmi pekne ďakujeme.
Všetci veríme, že zajtra spoločne nájdeme najlepšie riešenie aktuálnej situácie.

Výbor OHL SB
DHZ Plavnica
OcÚ Plavnica