Vaša malá pomoc môže viesť ku veľkým veciam

Vaša malá pomoc môže viesť ku veľkým veciam

Prečo takýto názov článku? No jednoducho preto, lebo to presne vystihuje podstatu darovania 2% (resp. dobrovoľníci 3%) z už vami zaplatenej dane z príjmu za rok 2023.

Radi by sme vás vyzvali na to, aby ste sa zapojili do darovania 2% z daní pre neziskové organizácie – v tomto prípade v prospech OHL Sabinov. Práve vy môžete teraz rozhodnúť, že časť vami zaplatených daní štátu môžu skončiť niekde inde.

Je to prosté – 2% viete poskytnúť OHL Sabinov namiesto toho, aby ostali v štátnej pokladnici a tým prispievate k rozvoju hasičského športu v regióne.

Prečo?
Pretože aj keď sa vám zdá, že suma, ktorú môžete poskytnúť je naozaj veľmi nízka, tak v súčte všetkých príspevkov to môže byť slušná čiastka, ktorá nám dokáže pomôcť.
Vás to nestojí nič len „vypísanie papierov“ za pár minút.

Čo tým vy alebo my môžeme získať?
Pomôžete rozvoju a napredovaniu OHL Sabinov !
Vaša podpora môže pomôcť zabezpečiť kvalitné súťažné podmienky pre členov združenia, čo prispeje k zlepšeniu hasičských zručností, schopností a zároveň k napredovaniu hasičského športu v regióne.
Všetky získané prostriedky budú použité na propagáciu hasičského športu, rozvoj ligy a samozrejme v neposlednom rade na podporu organizátorov hasičských súťaží.
Určite nezabúdame ani na súťažné tímy v lige, ktorým za pomoci týchto peňazí zabezpečíme zaujímavejšie a hodnotnejšie ceny za umiestnenie v lige.
Budeme sa snažiť podporiť aj mládež – ich rozvoj, organizovaním detských súťaží a pod.
A nakoniec, venovaním 2% zaplatenej dane ukazujete, že Vám na rozvoji a podpore komunity záleží a že ste ochotní prispieť k jej lepšej budúcnosti.

Všetko je už teraz len na vás! Ak chcete pomôcť, detaily darovania sa dočítate v tomto článku, prípadne nás môžete kontaktovať mailom, telefonicky alebo osobne.

Ďakujeme za každý váš dar, za vaše 2%.